Nowy wymiar ortodoncji

Dni Clear Aligner

Liczba osób zainteresowanych leczeniem wad zgryzu przy pomocy przeźroczystych nakładek Clear Aligner, rośnie nieprzerwanie od niemal dwóch lat. W rezultacie coraz więcej pacjentów decyduje się na noszenie przeźroczystych nakładek korygujących wadę zgryzu, rezygnując tym samym z noszenia popularnych już aparatów ortodontycznych. Źródłem tego trendu jest nie tylko rosnące w społeczeństwie ogólne poczucie estetyki, czy też rosnąca świadomość wśród pacjentów, co do dostępnych na rynku metod i technik leczenia wad zgryzu, ale przede wszystkim skuteczność oraz komfort leczenia wynikająca z zastosowania samej metody Clear Aligner. Rozwiązanie to, będące innowacją w leczeniu ortodontycznym, daje bowiem więcej korzyści, aniżeli leczenie tradycyjnymi aparatami stałymi choć, co należy podkreślić, nie każda wada zgryzu kwalifikuje się do leczenia tą metodą. Niemniej jednak Clear Aligner jest metodą, która w leczeniu wad zgryzu pozwala na obniżenie kosztów, skrócenie czasu, zachowanie wysokiego komfortu i dobrego samopoczucia, przy równoczesnym zapewnieniu efektów leczenia. Wychodząc więc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu pacjentów leczeniem wad zgryzu za pomocą metody Clear Aligner, jak również mając na uwadze nasze bogate doświadczenie w tym zakresie (blisko 200 wyleczonych przypadków), postanowiliśmy stworzyć cykliczne spotkania (raz na kwartał) zatytułowane – Dni Clear Aligner. W trakcie Dni Clear Aligner każda osoba będzie miała możliwość:

  • zapoznania się z metodą leczenia wad zgryzu za pomocą Clear Aligner,
  • odbycia bezpłatnej konsultacji ortodontycznej u specjalisty ortodonty, która pozwoli określić czy dana wada zgryzu kwalifikuje się do leczenia metodą Clear Aligner, czy konieczne jest zastosowanie innego rozwiązania,
  • poznania wad i zalet Clear Aligner,
  • dowiedzieć się dlaczego leczenie metodą Clear Aligner jest tańsze od leczenia tradycyjnymi aparatami stałymi,
  • poznania przybliżonego czasu leczenia.

Każda osoba biorąca udział w Dniu Clear Aligner, otrzyma – do wypróbowania – jedną z najpopularniejszych na rynku past do zębów Blend-a-med Pro-Expert Clinic Line („Mercedes wśród past”).

Zapisy na dni Clear Aligner pod numerem telefonu (12) 268-08-88